Магазин домашнього дизайну KASHA

03.09.2016
11503
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 20000 USD
Годовая доходность0 %
Срок окупаемости1 год
Срок проекта1 год
Возврат инвестиций0 %
Cтоимость проекта0 USD
Доля инвестора0 %
Права инвестораДоля от прибыли %
Регион Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
СфераТорговля, общепит
Оксана Чиж
Написать инициатору
Печать
Рейтинг - 5,00

Описание бизнес идеи


KASHA — це магазин домашніх аксесуарів. Усі товари виготовлені виключно українськими дизайнерами та майстрами. Основою концепту є натуральні матеріали, прості мінімалістичні форми та скадинавські мотиви в дизайні. В крамниці ви знайдете меблі, посуд, домашній одяг, текстиль, декор та товари для тварин.
На даний момент це перший етап розвитку даного проекту і перших раунд інвестування.

Полное описание инвестиционного проекта


В українців практично немає якісної альтернативи для повного отоварення домашніми товарами окрім брендів на зразок IKEA або JYSK. Та навіть доступ до цих брендів є обмеженим, не в кожному місті є можливість придбати оригінальний товар, вузький вибір та не завжди доступна ціна. У локальних маленьких крамничках часто застарілий нецікавих асортимент на немає можливості покупки онлайн. А якщо говорити про цікаві молоді українські бренди, то на даний момент більшість українських виробників продають товари у своїх соціальних мережах окремо, придбати все і зразу можливо тільки на ярмарках. Немає можливості купити все в одному місці за хорошою ціною. 

У Європі та США немає проблем з пропозицією, проте ціни на подібну групу товарів є високими, якщо говорити про локальні якісні бренди, а не мас маркет.


Загалом є довготерміновий план по масштабуванню та розвитку даного проекту і на кожному етапі будуть необхідні інвестиції.

Основним видом монетизації даного бізнесу на даний момент є звичайно модель B2C. Але з розвитком власного виробництва на інших етапів каналів монетизації може до до 10 підвидів. 

План масштабування та презентацію по даному проекту надішлемо вже індивідуально зацікавленому інвестору.

УТП Kasha
1. Український виробник. Пізніше і продажі від бренду KASHA які не можна буде придбати на інших площадках
2. Широкий асортимент товарів. Можна купити і стіл, і декоративний вінок і плед і капці
3. Зручний інтерфейс на сайті. Все просто від вибору до замовлення і оплати. Клієнт зможе за декілька секунд інтуїтивно розібратись у магазині
4. Естетика. Красива подача, фото, навіть упаковка товару
6. Сервіс. Детальна консультація, бездоганна поведінка кур’єра 
7. Безліч варіантів оплати та доставки
8. Торгівля за межами України
9. Окрім крамниці цікавий та корисний контент на сайті

Дополнительная информация


Стадия проектаНачальная стадия
Цель инвестицийРасширение бизнеса
Рабочие места6
Тип инвестораВсе
Форма инвестицийДолевое участие
РискиСредние

Сайт проекта


kashashop.com

Решение социальных задач


розвиток української економіки та створення великої кількості робочих місць у майбутньому

Команда, компетенция и опыт


Що є на даний момент:1. Cайт крамниці на якому можна зробити замовлення 2. Сторінки бренду у соціальних мережах з активною аудиторією. Cторінки розвиваються, рекламуються і є домовленості по співпраці з блогерами 3. Налагоджено співпрацю з близько 30-ма українськими виробниками товарів 4. Замовлень на даний момент ще небагато, оскільки у проекту не було додстатньої промоції. Приблизно 3-4 замовлення на тиждень 5. Є перша пробна закуплена партія товару на суму 1000 доларів 6. Розроблений фірмовий стиль бренду та фотокаталог наявних товарівНа даному (початковому) етапі інвестування кошти необхідні на : 1. Рекламу 2. Розробку та виробництво власного пакування (є прототипи упаковки вже зараз) 3. Створення персонального сайту ( на даний момент магазин знаходиться на платформі gophotoweb, що створює багато обмежень для подальшого розвитку) 4. Вихід на міжнародний ринок (адаптація сайту для міжнародного рітейлу) 5. Закупка наступної партії товару у виробника 6. Закупка сировини для створення капсульних колаборацій магазину Kasha та інших виробників 7. Розширення штату працівників ( на даний момент працює тільки одна людина - я ) - заробітня плата для 3-5 нових працівників 8. Оренда приміщення для складу та фотостудії ( на даний момент все це розміщено у моїй квартирі) 9. Запуск на розвиток блогу на сайті 10.Додаткові операційні витрат

Инициатор проекта, контакты


Чиж Оксана Ігорівна 093 62 75 750 kashastore@gmail.com
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Оксана Чиж

Инициатор проекта: