Ресторан французкой кухни

15.10.2016
11786
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 38000 USD
Годовая доходность20 %
Срок окупаемости1 год
Срок проекта1 год
Возврат инвестиций10 %
Cтоимость проекта38000 USD
Доля инвестора20 %
Права инвестораДоля от прибыли %
Регион Украина
СфераТорговля, общепит
Надежда Алситова
Написать инициатору
Печать

Описание бизнес идеи


ресторан французкой кухни в Кривом Роге (население 640 000 чел ). Необходимо 38 000 usd, окупаемость 7 месяцев. Доля в бизнесе 20%. Разработан бизнес-план, который включает финансовые расчеты, маркетинговый план, договоренность об аренде помещения. 

Полное описание инвестиционного проекта


Ресторан французької кухні «Alsitoff» з концепцією Fasy Casual планується в центрі міста Кривий Ріг, засновник Алсітова Надія.

Ресторан «Аlsitoff»  відрізнятиметься більш високим рівнем обслуговування споживачів, складністю асортименту продукції, яку буде виробляти та реалізувати. Продукція та послуги, які будуть пропонуватися споживачам, певною мірою будуть класичними і відповідатимуть найкращим традиціям французького громадського харчування.

Для успішного функціонування ресторанної установи важлива не тільки якість страв, меню, рівень обслуговування, ціна, атмосфера, менеджмент, але і місце розташування, яке вибирається з урахуванням таких факторів, як демографія, середній рівень доходів населення, зручність і доступність з точки зору транспортного з'єднання і можливості паркування, привабливість і розташування.

В даному бізнес-плані пропоную розглянути довготривалу оренду приміщення загальною площею близько 200 м², одноповерхове. Зал ресторану буде становити 120 м² (у нас 50 посадкових місць). Інша площа буде організована під кухню та підсобні приміщення. Будуть проведені капітальні ремонтні роботи з урахуванням необхідних систем вентиляції та кондиціонування, а також загальної концепції дизайну інтер’єру та зовнішнього фасаду ресторану.

Дополнительная информация


Стадия проектаБизнес идея
Цель инвестицийСоздание нового предприятия
Рабочие места-
Тип инвестораЧастный инвестор
Форма инвестицийДолевое участие
РискиВысокие

Инициатор проекта, контакты


Алситова Н.С.
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Надежда Алситова

Инициатор проекта: