Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс

23.07.2015
631
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 10000 USD
Годовая доходность0 %
Срок окупаемости
Срок проектаНет
Возврат инвестиций0 %
Cтоимость проекта0 USD
Доля инвестора0 %
Права инвестора
Регион Украина, Ровненская область
СфераОтдых, туризм, спорт
Володимир Гершун
Написать инициатору
Печать
Рейтинг - 5,00

Описание бизнес идеи


Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» працює у сфері оздоровлення та відпочинку, робить все для того, щоб суттєво зміцнювати здоров'я та ор­ганізовувати змістовний відпочинок дітей.

Полное описание инвестиционного проекта


Вже багато років колектив закладу цілеспря­мовано працює над покращенням надання послуг відпочиваючим: розширює матеріально-технічну базу, забезпечує професій­ний ріст медичних, педагогічних та інших працівників, роз­ширює та вдосконалює інфраструктуру розваг з урахуван­ням пріоритетних напрямків виховання.

До послуг відпочиваючих – екологічно чиста зона, пло­щею території закладу біля 11 га, прекрасна кліматотерапія, приємно заходити у кімнати спальних корпусів, інтер'єр яких щорічно доповнюється новими меблями, приліжковими ки­лимками, дзеркалами тощо. Закуплено велику кількість обладнання в їдальні: електро­плити, м'ясорубки, холодильники, холодильні камери, онов­лено інтер'єр, оформлення їдальні. Заклад газифікований, забезпечений гарячим та холодним водопоста­чанням, проведена реконструкція системи водопостачання, очисних споруд, водонапірної башні.

Проживання

Комунальне підприємство Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс „Електронік-Рівне” Рівненської міської ради забезпечує цілодобове перебування дітей у складі організованих груп протягом 21 календарного дня із наданням послуг санаторно-курортного лікування, тимчасового проживання, харчування та забезпечення доставки груп дітей з вокзалів до КП ДСОК „Електронік-Рівне” Рівненської міської ради і  у зворотньому напрямку безкоштовно.

Загальна кількість корпусів у КП ДСОК «Електронік-Рівне» - п’ять: три спальних корпуси, адміністративно-медичний корпус, їдальня. В санаторно-оздоровчому комплексі автономне опалення, яке дозволяє забезпечити тепловий температурний режим.

Житлові кімнати забезпечені цілодобовим постачанням холодної та гарячої води зі зручностями. У кожній кімнаті проживає 2-3-6 осіб, за умов дотримання вимог санітарного законодавства щодо забезпечення достатнього метражу на одну особу. Кожен номер укомплектований меблями.

На кожному поверсі наявні: електрочайник, кулер,  внутрішній  телефонний зв’язок, радіоточка, кімната гігієни, кімната дозвілля, кімната для прасування, кімната для прання обладнана автомат-машинами (безкоштовно для відпочиваючих).

Підприємство повністю забезпечує себе водою завдяки двом свердловинам.

ЛІКУВАННЯ

Методи діагностики

Аналізи крові (клінічний, біохімічний), аналізи сечі, методи функціональної діагностики, методи інструментальної діагностики, методи візуальної діагностики.

Методи лікування

Галокамера (соляна печера)

Сухі вуглекисневі ванни – аплікація вуглекислого газу (СО2), який має вазодилятаційну (судиннорозширюючу) та анальгетичну (знеболюючу) дію.

Кліматотерапія:прогулянки по території санаторію, аеротерапія, геліотерапія.

Лікувальна фізкультура (кінетотерапія):ранкова гігієнічна гімнастика, лікувальна дозована ходьба (теренкури), лікувальна гімнастика, лікувальне плавання, ближній туризм.

Внутрішнє застосування лікувальних вод: привізна мінеральна вода «Червона калина», «Ропа Моршинська».

Пелоїдо та тепло терапія: парафінові аплікації, озокеритові аплікації.

Електро- світлотерапія та інші види апаратної фізіотерапії: гальванізація та електрофорез, короткохвильове УФО, лазеротерапія, дарсонвалізація, УВЧ, СМС, СВЧ терапія, ампліпульстерапія.

Лікувальний масаж: ручний масаж (загальний та окремих ділянок тіла): класичний, сегментарний; апаратний масаж: вібраційний.

Гідротерапія (гідропатія): циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж, перлинні,хвойні ванни.

Інші види терапії: фітотерапія, інгаляції вологі, синглентно-киснева терапія, спелеотерапія, ароматерапія, медикаментозна терапія, вітамінотерапія.

ХАРЧУВАННЯ

Колектив санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне» ставиться до харчування відпочиваючих дуже відповідально.

               Надання послуг харчування та приготування їжі КП ДСОК «Електронік-Рівне» здійснюються в капітальному приміщенні окремого корпусу двоповерхової  їдальні. Приміщення їдальні знаходиться в 50 метрах від спальних корпусів.

               Матеріально-технічне забезпечення їдальні та харчоблоку відповідає сучасним санітарно-технічним вимогам.

               Прийом їжі проводиться в одну зміну на другому поверсі у двох залах на 360 посадочних  місць.

               Харчування п’ятиразове з урахуванням дієтичного харчування.

               Дієтичне харчування хворих забезпечується у відповідності до профілю лікування та корегується лікарями у випадку наявності супутніх захворювань.            В приготуванні всіх страв використовується йодована сіль, йодотерапія.  

Діти отримують продукти харчування зі вмістом фітонцидів для профілактики простудних захворювань, що сприяє стимуляції захисних функцій організму, виведенню радіонуклідів, лікування хронічних захворювань, активізують секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту, прискорюють процеси регенерації, знижують артеріальний тиск, позитивно впливають на обмін речовин, діяльність серця і нервової системи.

               Страви готуються з екологічно чистих продуктів харчування кваліфікованими спеціалістами відповідно до затверджених технологічних карт, складених згідно збірників рецептур.

               Примірне меню погоджене з органами СЕС у встановленому законом порядку. 

ДОЗВІЛЛЯ

Культурно-дозвіллева та спортивно-масова діяльність у закладі представлена широкою інфраструктурою: баскетбольними, волейбольними та футбольними полями, тренажерною залою з укомплектованим спортивним інвентарем, тренажерною площадкою, актовою залою. На території санаторію знаходяться гойдалки, качелі, літні бесідки, танцювальний майданчик, пляжне містечко з футбольним та волейбольним полями, обладнане лежаками, грибками, роздягалками, інвентарем для купання, бесідками,  човнами та стендовими інформаційними матеріалами про правила купання та поведінки на воді, літній культурно-дозвіллевий  комплекс для організації дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

Кожного дня в закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Санаторно-оздоровчий комплекс тісно співпрацює з Рівненським Міським Театром Ляльок, Рівненським Драматичним Театром, Рівненською Обласною організацією «Спорт для всіх», Університетом водного господарства та природокористування, а саме колективом під назвою «Родовід». Також у санаторії кожного року проводиться Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного».

Для дітей різних вікових категорій у актовій залі на широкоекранному кінопроекторі пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: художні,  пізнавальні та наукові, фільми-казки, історичні, військові та фантастичні.

В рамках туристично-краєзнавчого клубу «Мандрівник», відпочиваючі знайомляться з історією, традиціями, звичаями поліського краю під час пішохідних походів у с.Олександрія, екскурсій до краєзнавчих музеїв м.Рівне та м.Костопіль, зоологічного парку. Приємні спогади залишаються у дітей від цікавих екскурсій до м. Луцьк Волинської області, м. Острог, м. Дубно Рівненської області та м. Почаїв Тернопільської області.

Дополнительная информация


Стадия проектаРабочий бизнес
Цель инвестицийРасширение бизнеса
Рабочие места-
Тип инвестора-
Форма инвестиций-
Риски-
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Володимир Гершун

Инициатор проекта: