Fructo

17.03.2016
8887
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 13000 USD
Годовая доходность30 %
Срок окупаемости1 год
Срок проекта3 года
Возврат инвестиций30 %
Cтоимость проекта80000 USD
Доля инвестора50 %
Права инвестораДоля от прибыли %
Регион Украина
СфераДругое, Услуги, сервис
Ігор Крамарець
Написать инициатору
Печать
Рейтинг - 5,00

Описание бизнес идеи


Подарункові набори екзотичних фруктів від компанії Fructo. Те, про що не чули на теренах України, і те, що принесе багато грошей.

Бізнес запущено, виконані перші замовлення та встановлюється стабільність надходженя замовлень. Інвестиції потрібні для масштабування. Конкурентів немає.  

Полное описание инвестиционного проекта


Як часто ти сидів в задумах, що подарувати знайомим? Особисто ми дуже і дуже часто. Все стало надто банальним, треба щось оригінальне, щось екзотичне... Подарункові набори екзотичних фруктів від Fructo - це те, що позбавить головної болі тисячі українців та подарує радість і задоволення ще більшій кількості людей. Годі дарувати непотрібні речі, які будуть віками пилитися на полиці! Подаруй своїй мамі, дідусю, брату та, навіть, босу набір екзотичних фруктів, аби вони могли відчути смак "заморських" фруктів! Аби вони вперше в житті смакували те, що віками було дозволено лише членам королівської сім*ї!  Бізнес запущено, виконані перші замовлення та встановлюється стабільність надходженя замовлень. На що потрібні інестиції: - маркетинг на півроку вперед (4 000) - оптову закупівлю продукту та упаковки на місяць вперед (4 000) - заробітна плата працівникам на півроку вперед (3 000) - оренда офісу-складу на півроку вперед (2 000)

Дополнительная информация


Стадия проектаСтадия расширения
Цель инвестицийРасширение бизнеса
Рабочие места3
Тип инвестораЧастный инвестор
Форма инвестицийДолевое участие
РискиСредние

Сайт проекта


https://vk.com/fructo_ua

Решение социальных задач


Новий вид подарунку.
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Ігор Крамарець

Инициатор проекта: