Інвестиційний план розвитку С/Г кооперативу

20.07.2016
8984
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 2700000 USD
Годовая доходность92 %
Срок окупаемости2 года
Срок проекта2 года
Возврат инвестиций0 %
Cтоимость проекта0 USD
Доля инвестора0 %
Права инвестора
Регион Украина, Киевская область, Фастов
СфераСельское и лесное хозяйство
Виктор Солодкий
Написать инициатору
Печать

Описание бизнес идеи


Інвестиційний план будівництва тепличного комплексу продуктивною площею 2 га для вирощування органічної овочевої продукції добре відомої на ринку: огірки, зелень і помідори. Ці овочі відносяться до найбільш популярних в Україні овочів. Кооператив має позитивний досвід у вирощуванні сільськогосподарської продукції і хороші контакти з дистриб’юторською мережею.

Бізнес план надамо при зустрічі з реальним інвестором

Полное описание инвестиционного проекта


Кооператив «Родинний добробут» розташований на території колишнього колгоспу. Будівлі та споруди колгоспу перебувають у приватній власності кооперативу. Загальна площа будівель та споруд становить 20000 м2. Окрім будівель, кооператив володіє 28 Га сільсько-господарських.

Наразі, на території 1 Га посаджений маточник малини. Розвиток цього напрямку передбачається у 2016 році. Відремонтовані приміщення для цеху переробки малини. Розроблено концепцію розвитку території до 2020 року.

Найперспективнішим напрямом розвитку діяльності кооперативу на 2016-2018 роки обрано створення тепличного господарства для вирощування огірків, помідор та зелені.

На території кооперативу знаходяться теплиці, збудовані у 2009 році, які потребують реконструкції і які будуть використані для культивації саджанців для головних теплиць.

Проект спорудження теплиць розроблений відомим агрономом О. Іваньком.

В додаток до Генерального плану розвитку території, команда кооперативу зацікавлена і у соціальних проектах регіону. Розвиток кооперативу створить умови для відкриття та підтримки школи, створення дитячого будинку, розвитку села, ремонту доріг, проведення освітніх заходів у селі, оздоровлення дітей селян, впровадження органічного напрямку на селі.

Дополнительная информация


Стадия проектаСтадия расширения
Цель инвестицийРасширение бизнеса
Рабочие места-
Тип инвестораВсе
Форма инвестицийДолевое участие
РискиНизкие

Инициатор проекта, контакты


Виктор Солодкий 067-849-13-90
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Виктор Солодкий

Инициатор проекта: