Открытие ресторана в Киеве

14.05.2015
515
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 50000 USD
Годовая доходность60 %
Срок окупаемости1 год
Срок проекта1 год
Возврат инвестиций50 %
Cтоимость проекта0 USD
Доля инвестора60 %
Права инвестораДоля от прибыли %
Регион Украина
СфераТорговля, общепит
Егор Потапенко
Написать инициатору
Открытие ресторана в Киеве
Печать

Описание бизнес идеи


Открытие ресторана в Киеве, в густонаселенном районе без конкурентов.

Полное описание инвестиционного проекта


На теперішній час даний вид бізнесу розвивається достатньо високими темпами т. к. це не тільки заклад суспільного харчування, але й місце для відпочинку з сім’єю, друзями і т.д.

Головною метою створення закладу є проникнення на ринок і подальше розширення ринкової долі. Головною стратегією закладу повинна стати комплексна стратегія з надання продукції більш високого рівня якості, а також розширення асортименту послуг. Виходячи з цього стратегією маркетингу обирається стратегія розширення попиту за рахунок стимулювання обсягу продажів, цінової політики і нецінових факторів конкуренції, створення позитивного іміджу ресторану.

Обраний вид діяльності пояснюється перш за все наявністю досвіду у керівників закладу. Значну роль грає ситуація у галузі, яка забезпечує стійку норму прибутку за рахунок вірної орієнтації на потенційного споживача з середнім рівнем доходів.

Керівництво закладу у своїй діяльності орієнтується на вивчення потреб і запитів споживачів і у якості однієї з головних задач підвищення якості продукції, що пропонується.

Для створення ресторану планується придбання спеціального обладнання, меблів, а виробничу будівлю взяти в оренду. Для виробництва продукції необхідно найняти 30 робітників.

Ресторн за своїм стилем буде поєднувати елементи кухні європейських країн і буде розташоване на лівому березі Дніпра міста Києва. Акцент робиться на інтер’єрі та кухні, а також на використанні сучасних будівних технологіях. Переваги перед іншими закладами суспільного харчування полягають у зацікавленості споживачів до національних особливостей кухонь європейських країн.

Перевагою даною бізнес-ідеї є розташування бізнесу: Україна, місто Київ, лівий берег, проспект Воз'єднання

Поставщики сырья, сбыт продукции


Поставками сырья то есть закупками будем заниматься сами, есть выходы на фермеров в сфере мяса, рыбы и овощей

Города


Украина, город Киев, проспект Воссоединения 8/2

Дополнительная информация


Стадия проектаНачальная стадия
Цель инвестицийСоздание нового предприятия
Рабочие места30
Тип инвестораЧастный инвестор
Форма инвестицийДолевое участие
РискиНизкие

Решение социальных задач


создание новых рабочих мест\

Команда, компетенция и опыт


Директор- 10 лет в рестораном бизнесе, знаю все подводные камни Руководитель- 12 лет в рестораном бизнесе и тоже знает все подводные камни Шеф-повар- на счету которого успешно открыто 10 ресторанов в Киеве Администратор- прошел путь от простого помощника официанта и знает все тонкости работы повара- не менее 5 лет опыта работы в ресторанах, два с которых работали в лучшем ресторане Украины 2014 года "Шоти"

Инициатор проекта, контакты


Создатель проекта,
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Егор Потапенко

Инициатор проекта: