Відкриття інтернет-гіпермаркету та продуктового магазину

26.04.2015
489
Тип предложенияИнвестиционный проект
Сумма инвестиций 122640 USD
Годовая доходность18 %
Срок окупаемости3 года
Срок проекта3 года
Возврат инвестиций %
Cтоимость проекта0 USD
Доля инвестора0 %
Права инвестора
Регион Украина
СфераДругое, Услуги, сервис
Ростислав Гладун
Написать инициатору
Відкриття інтернет-гіпермаркету та продуктового магазину
Печать
Рейтинг - 4,00

Описание бизнес идеи


Концепція проекту – відкриття інтернет-гіпермаркету та продуктового магазину зі складом та офісом для роботи над інтернет-гіпермаркетом.Місцезнаходження проекту – продуктовий магазин – Шевченківський район м. Львова, інтернет-гіпермаркет – мережа інтернет.Графік реалізації проекту: Допроектний період – 1 місяць.Бюджет проекту (вартість проекту): Власні кошти – 60 858грн ($2 898 по курсу НБУ 10.03.15). Кошти, які позичаються – 2 575 429грн ($122 640 по курсу НБУ 10.03.15).Бізнес-план має горизонт прогнозування – 5 роківПрибутковість проекту: Валовий дохід – 588 000грн/міс (на кінець 5 року + 15% щорічно). Чистий прибуток – 192 900грн/міс (на кінець 5 року + 15% щорічно). EBITDA/EITDAR – 3 222 000грн/рік (на кінець 5 року + 15% щорічно). EBIT – 2 320 512грн/рік (на кінець 5 року + 15% щорічно). NPV – 7 344 259,62грн IRR – 18%Терміни окупності: Термін виходу на рівень беззбитковості –7міс. Термін повернення початкових вкладень – 35міс.

Полное описание инвестиционного проекта


Проект пройшов незалежну експертизу на відповідність міжнародному стандарту та реаліям ринку, що підтверджується сертифікатом

 

Продукти харчування - товар, який завжди користується безперервним попитом, незважаючи на те є криза чи її немає, скільки грошей заробляє покупець, який сьогодні урожай тощо.

 

Оскільки, останнім часом все більше людей користується інтернетом не тільки для пошуку певної інформації, але й для замовлення різного роду товарів (за даними досліджень електронна комерція зростає щороку приблизно на 15%), в тому числі і продуктів з доставкою додому, планується відкрити інтернет-гіпермаркет, який проводитиме доставку замовлених товарів (продуктів) безкоштовно. Тобто, сидячи вдома чи на роботі, клієнт зможе замовити будь-які товари за ціною, за якою він би придбав їх в магазині, але для цього йому не прийдеться покидати дім чи робоче місце, що робить магазин більш комфортним. Відсутність мінімальної суми замовлення та націнки на товар, яка є вищою ніж в магазині є однією з переваг створення даного інтернет-гіпермаркету, тому, він зможе створити серйозну конкуренцію вже існуючимгравцям ринку.

 

Також, доцільністю створення інтернет-гіпермаркету є те, що в звичайному магазині націнка коливається в районі 20-30%, в той час, як в інтернет-магазині чи інтернет-гіпермаркеті може досягати 5000% (при нижчій продажній ціні, ніж в звичайному магазині), відповідно термін окупності інтернет-гіпермаркету набагато менший.

 

Передбачається, що продуктовий магазин буде реалізовувати продукти кінцевому споживачу через налагоджену систему продавців, які будуть обслуговувати відвідувачів магазину. Також передбачається, що продуктовий магазин буде працювати цілодобово для збільшення виручки, зручності споживачів та скорочення терміну окупності. Також планується розробка програми лояльності та карток на знижку та накопичення коштів.

 

 

В інтернет-гіпермаркеті планується продаж не лише продуктів харчування та побутової хімії, але й інших товарів, починаючи від шнурівок, закінчуючи побутовою технікою, при чому товари будуть не тільки вітчизняних, але й закордонних виробників (Італія, Німеччина, США, Польща, Молдова, Китай та ін.). На даному етапі вже є напрацьовано 273 постачальники, в кожного з яких близько 1000 найменувань товару. Також буде заключений договір з банком, що зробить можливим продаж товарів в кредит, що, в свою чергу, дасть змогу охопити більше коло клієнтів.

 

Детальний

Примечание


Форма інвестицій та вигода інвестора обговорюються при зацікавленні проектом

Поставщики сырья, сбыт продукции


На даному етапі напрацьована система з 273 постачальників з різних країн (Україна, Італія, Німеччина, США, Польща, Молдова, Китай та ін.). В кожного постачальника близько 1000 найменувань товарів.Збут - Україна, країни СНД та ЄС. З часом вихід на ринок Америки

Города


Львів, Україна, СНД, ЄС

Дополнительная информация


Стадия проектаНачальная стадия
Цель инвестицийСоздание нового предприятия
Рабочие места9
Тип инвестора-
Форма инвестиций-
Риски-

Решение социальных задач


Можливість купити якісні товари за низькою ціною з безкоштовною доставкою

Команда, компетенция и опыт


Гладун Ростислав Андрійович - досвід роботи в сфері ІТ - більше 8 років, в сфері продажу та маркетингу, бухгалтерії - 5 років

Инициатор проекта, контакты


Гладун Ростислав - rostykgladun@gmail.com

Документы


Docs.rar
Печать

Напишите инициатору проекта на email: Ростислав Гладун

Инициатор проекта: